Partnerzy Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Grupa Wirtualna Polska – nowoczesne, dynamiczne medium, dostarczające angażujące informacje, rozrywkę i usługi w czasie rzeczywistym.

 

Przewodnik Polaków w wirtualnym świecie. Lider w kategoriach mobile, poczta elektroniczna, biznes. Tworzy świeże i autorskie projekty internetowe, współpracuje z silnymi markami. W skład Grupy WP wchodzą m.in.: portale horyzontalne WP i o2, WP Poczta, będąca od lat najpopularniejszą i największą usługą tego typu w kraju, poczta o2, SportoweFakty, BizTok, telewizja internetowa WP TV. W ostatnim czasie portfolio silnych marek Grupy WP zasiliły serwisy Grupy Money, największego pod względem odbiorców, niezależnego portalu biznesowego w Polsce.

Realizując strategię dostarczania wysokiej klasy, angażujących i jakościowych treści, Grupa WP konsekwentnie rozwija swoje serwisy, które łącznie odwiedza ponad 17,1 miliona internautów miesięcznie.

 

za: Megapanel PBI/ Gemius, listopad 2014, Nowa Grupa WP: symulacja wyników w oparciu o serwisy Grupy Wirtualna Polska, Grupy Money.pl i Grupy Dobreprogramy.pl.

 

 

 

 

Pierwszy numer polskiej edycji magazynu FORBES ukazał się w 2004 roku. Od tego czasu miesięcznik na dobre zadomowił się na rynku prasy biznesowej, stając się największym czasopismem gospodarczym w Polsce. Jego średnia sprzedaż wynosi ponad 44 tysiące egzemplarzy*.

 

FORBES jest miesięcznikiem gospodarczym skierowanym do menedżerów wyższego i średniego szczebla, biznesmenów, osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Magazyn dostarcza fachowych informacji o rynkach finansowych, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu, stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać zawodowe cele.

Zaletą FORBESA jest jego elegancka i prestiżowa oprawa graficzna. Opisywane w magazynie zdarzenia gospodarcze oraz strategie firm nie są oderwane od bieżącej rzeczywistości i ściśle wiążą się z ludźmi, którzy tworzą przedsiębiorstwa. Rankingi, zestawienia i raporty przygotowywane przez redakcję miesięcznika to produkty najwyższej próby. Stanowią doskonałą platformę prezentowania polskiego biznesu w sposób syntetyczny i usystematyzowany. Co roku w magazynie FORBES ukazuje się ranking stu najbogatszych Polaków - prestiżowa lista, która stała się barometrem stanu polskiej gospodarki.

 

* Źródło: ZKDP, rozpowszechnianie płatne razem, styczeń 2011.

organizatorzy i partnerzy
HRS Wirtualna Polska Forbes

nominowane hotele